ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Kontakt | Vítkovické slévárny
   Halasova 2904/1, Ostrava-Vítkovice 703 00
   info@vitkovickeslevarny.cz
   +420 595 954 508

Obchodní informace

Vítkovické slévárny, spol.s r.o.
Halasova 2904/1
703 00 Ostrava - Vítkovice
Česká republika

IČ: 62304992
DIČ: CZ62304992

E-mail: info@vitkovickeslevarny.cz
Telefon: +420 595 954 508

ID datové schránky: wrfauq5
Zapsána u KS v Ostravě, oddíl C, složka 7634

Napište nám!

Kontaktní informace

Ing. Denisa Vondráčková

Asistentka jednatele

+420 595 954 508
+420 725 547 527

vondrackova@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Josef Ihnát

Ředitel společnosti

+420 595 954 508

ihnat@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Petra Štefková

Ředitelka Útvaru Finance

+420 595 952 802

stefkova@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Šárka Hrdá

Ředitelka Útvaru Lidské zdroje a komunikace

Ing. Tomáš Zingopi

Manažer Divize Slévárna odlitků

+420 595 954 399
+420 602 465 894

zingopi@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Václav Sládek

Manažer Divize Slévárna válců

+420 595 955 264
+420 724 616 955

sladek@vitkovickeslevarny.cz

Andrea Kalužová

Lidské zdroje

+420 595 955 890
+420 607 519 034

kaluzova@vitkovickeslevarny.cz

Bc. Tomáš Folta

Manažer Útvaru Nákup

+420 595 957 487
+420 595 957 487

folta@vitkovickeslevarny.cz

Tomáš Dolba

Vedoucí Útvaru TPV - odstředivě lité válce

+420 595 956 503
+420 602 586 927

dolba@vitkovickeslevarny.cz

Michal Vank

Referent kooperace

+420 595 953 070
+420 606 910 020

vank@vitkovickeslevarny.cz

Evgenij Orlov

Obchodní zástupce pro SNS a Ukrajinu

+420 601 505 405

orlov@vitkovickeslevarny.cz

Kamil Brož

Produktový manažer - Odstředivě lité válce

+420 595 956 969
+420 724 977 496

broz@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Tereza Stredanská

Produktový manažer - odlitky

+420 595 955 571
+420 725 744 251

stredanska@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Petr Sokol

Produktový manažer - odlitky

+420 595 953 080
+420 724 071 669

sokol@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Tomáš Mazur

Produktový manažer - Stacionárně lité válce

+420 595 954 453
+420 725 713 557

mazur@vitkovickeslevarny.cz

Ing. Milan Kuboň

Produktový manažer - Odstředivě lité válce

+420 595 953 332
+420 606 909 454

kubon@vitkovickeslevarny.cz

Robert Šnyta

Produktový manažer

+420 722 922 412

snyta@vitkovickeslevarny.cz

Top