ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Kariéra | Vítkovické slévárny
   Halasova 2904/1, Ostrava-Vítkovice 703 00
   info@vitkovickeslevarny.cz
   +420 595 954 508

Kariéra v naší společnosti

Firemní kultura naší společnosti je založena na rodinných hodnotách. Vedení společnosti i všichni zaměstnanci pracují společně na postupném zlepšování a zefektivňování s cílem aktivně vytvářet budoucnost společnosti. Přidejte se do týmu, který nejlépe charakterizuje:

  • Soudržnost a týmová souhra
  • Neustávající touha po zlepšování a vzdělávání
  • Nejpřísnější nároky na výsledek práce
  • Zodpovědnost především

Níže naleznete seznam všech momentálně volných pracovních pozic.

Volné pracovní pozice

Momentálně nemáme žádné volné pozice...

Držíme pospolu!

Kolektiv a dobrá atmosféra je pro naší společnost klíčová. Proto pravidelně pořádáme pro naše zaměstnance i jejich rodiny zábavné událostí či sportovní akce! Mezi nejoblíbenější patří futsalové turnaje, závody dračích lodí, den zdraví, dětský den, mikulášská nadílka pro děti našich zaměstnanců, volba zaměstnance roku či den pro ženy!

Každoroční velkou firemní událost je pak také Slévárenský ležák run! Jedná se o běžecký závod pro naše zaměstnance spojený s vařením originálního slévárenského piva "Slévárenský ležák", na který jsme právem hrdí, jelikož se vyrábí z chmele pěstovaného přímo v našem areálu!

Podpora vzdělávání je důležitá

Nutností podpory vzdělávání v našem oboru jsme si velmi dobře vědomi. Proto všem studentům nabízíme možnost získání odborné praxe v tradiční průmyslové společnosti a to v rámci školní výuky, ale také brigádně. Samozřejmostí je možnost spolupráce při zpracování diplomové či bakalářské práce či stáž.

Pro zájemce také nabízíme možnost zajištění exkurze na našich pracovištích a provozech. V případě zájmu volejte prosím na telefonní číslo +420 595 953 776 nebo pište na e-mail: matula@vitkovickeslevarny.cz

Naše společnost také dlouhodobě spolupracuje s následujícími školami:

  • Vítkovická střední průmyslová škola
  • Vysoká škola Báňská - Technická univerzita Ostrava
  • Střední průmyslová škola Ostrava-Vítkovice, Zengrova ul.
Top