Těžké obrábění

Soustružení rotačních dílů o hmotnosti 40t

  • Délka 8000 mm
  • průměr 2000 mm.

Přesné soustružení na CNC soustruhu GEORG

  • Hmotnost obrobku 25 t
  • délka 6300 mm
  • průměr 1350 mm.

Frézování tvarových a rotačních dílů na CNC horizontální vyvrtávačce ŠKODA VH 160

  • Hmotnost obrobku 32 t
  • rozměry 6000 x 2000 x 1500 mm.

Velmi přesné broušení rotačních dílů na brusce WALDRICH

  • Hmotnost obrobku 20 t
  • délka 6000 mm
  • průměr 1450 mm
  • možnost měření a vystavení protokolu na stroji
  • ultrazvukové zkoušení a vystavení protokolu na stroji.

Kontakt

Ladislav Slíva - Vedoucí Útvaru Obrobna

e-mail: sliva@vitkovickeslevarny.cz

tel.: +420 595 956 534

tel.: +420 724 616 972

 

Defektoskopie

Podle požadavků zákazníka zajišťujeme kompletní škálu destruktivních i nedestruktivních zkoušek výrobků i materiálů včetně atestů akreditovaných zkušeben.

Kontakt

Jan Bartusek - Manažer Útvaru Kontrola a řízení jakosti

e-mail: bartusek@vitkovickeslevarny.cz
tel.: +420 595 952 298
tel.: +420 724 616 960

Strojní opracování

Standardně zajišťujeme hrubování i strojní opracování "na hotovo" u všech námi dodávaných odlitků.

Kontakt

Michal Vank - Referent kooperace
e-mail: vank@vitkovickeslevarny.cz
tel.: +420 595 953 070
tel.: +420 606 910 020

Roman Szendrey - Referent kooperace
e-mail: szendrey@vitkovickeslevarny.cz
tel.: +420 595 955 786
tel.: +420 724 804 745

DMG MORI -3 osé vertikální obráběcí centrum DMC 1450 V

Vertikální obráběcí centrum třetí generace tvořeno jedinečnou konstrukcí zaručující více výkonu, vyšší flexibilitu a disponuje jednoduchým ovládáním.

Technické parametry.

Osa X = 1450 mm

Osa Y = 700 mm

Osa Z = 550 mm

Rozměr upínacího stolu: 1450 x 700 mm

CNC 3D řídící systém Heidenhain TNC 640

Maximální hmotnost obrobku: 2 000 Kg

Možnost 3D měření na měřícím centru

Obrábíme: hliník, ocel, litinu, legované materiály

 

Kontaktní osoba ve věcech technických:

Ladislav Slíva - tel.:+ 420 724 616 972, sliva@vitkovickeslevarny.cz

Tomáš Dolba - tel.: + 420 602 586 927, dolba@vitkovickeslevarny.cz

 

Kontaktní osoba ve věcech smluvních:

Ing. Petr Mandrysz - tel.: +420 724 977 496, mandrysz@vitkovickeslevarny.cz

Výkup druhotných surovin

Vykupujeme odpady z železných i neželezných kovů a vzhledem k tomu, že jsme současně výrobci odlitků z těchto materiálů, nabízíme výhodné výkupní ceny.

Kontakt

Bc. Tomáš Folta - Manažer Útvaru Nákup
e-mail: folta@vitkovickeslevarny.cz
tel.: +420 595 957 487
tel.: +420 606 782 058

Poradenství

Naši odborní pracovníci vám rádi poradí s materiálem případně s tvarem odlitku při konstrukci nového strojního dílu nebo zařízení.

Kontakt

Ing. Pavel Fiala– Vedoucí Útvaru TPV
e-mail: fiala@vitkovickeslevarny.cz
mob.: +420 724 396 655