KilpiRunfest Ostrava a firemní běžci

Kilpi RunFest Ostrava!!!

Firemní běžci doběhli s úsměvem a spokojeni s výkony.

Dne 23. září v centru Ostravy probíhal třetí ročník běžeckého festivalu pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje prof. Ing. Iva Vondráka, CSc. a my jsme si to nenechali ujít! Za Vítkovické slévárny spol. s.r.o. jsme proto vytvořili tým šesti lidí (Josef Ihnát, Kateřina Bráblíková, Václav Martinů, Jan Šuléř, David Neusar a Michal Vank) a rozhodli jsme se společnými silami zvládnout „skoro“ celý maraton (6x6km).

Každý z firemních účastníků odběhl trasu v délce 6 km vedoucí z Masarykova náměstí přes Komenského sady podél vody a zpět na náměstí, kde si předávali štafetový kolík. Současně startovali na náměstí i maratonci, půlmaratonci, nordicwalking závodníci a děti. Na trati tedy bylo místy velmi husto, ale statečně si všichni naši běžci prodrali cestu a doběhli s velmi dobrými časy. Někteří dokonce překonali své osobní rekordy a někteří překonali i sebe samé, že se do závodu pustili a doběhli sice vyčerpaní, zato šťastní, že to dokázali. Celkový čas naší štafety byl 3 hod. 09 min., celkem běželo závod 140 štafet, na bednu to letos ještě nebylo, ale příští rok….!