Aktuality

NEXT BIKE pro zaměstnance

 

SDÍLENÁ KOLA V OSTRAVĚ FRČÍ

pro zaměstnance VS máme 45 minutové výpůjčky ZDARMA !!!

Stačí napsat na vondrackova@vitkovickeslevarny.cz , dostanete od nás voucher a pomůžeme Vám s instalací aplikace do vašeho mobilního telefonu.

Už v 10 městech z České republiky je možné využít sdílená kola a Ostrava je jedno z nich, máme zde přes 1000 kol na vypůjčení, a to na více než 250 stanicích. Vítkovické slévárny, spol. s r.o. se proto rozhodly, že budou tento způsob ekologické přepravy podporovat, a to jednak z důvodu snížení dopadu na životní prostředí, tak z důvodu zvýšení flexibility a sportovní aktivity našich zaměstnanců. Tato nabídka platí i pro města Havířov, Opava, Hlučín.

Abychom zjistili, jak velký zájem a následně využití těchto sdílených kol z vaší strany bude, rozhodli jsme se, že nakoupíme 10 voucherů, které prostřednictvím losování rozdáme. Po náhodném vylosování 10 z Vás, pomůžeme výhercům nainstalovat aplikaci do mobilního telefonu a ti pak budou moci jezdit, jak jen budou chtít (výpůjčka 45 minut zdarma, počet výpůjček za den je neomezen).

Proto žádáme všechny zaměstnance, kteří by měli zájem využívat sdílená kola po celý rok, ať už v rámci zlepšení fyzické aktivity nebo jako dopravní prostředek (od května do prosince), aby napsali žádost na emailovou adresu vondrackova@vitkovickeslevarny.cz

Pokud bude z Vaší strany zájem a sdílená kola se budou využívat, určitě budeme nakupovat další vouchery. Rádi budeme díky Vám spolupráci se společností NextBike postupně rozšiřovat!